sejfy

Tel: +48 (22) 622-59-68

Szafy kartotekowe do samodzielnego montażu


Szafa kartotekowa A4 42

Szafa kartotekowa A4 43

Szafa kartotekowa A4 44

 

 Najnowszą konstrukcją szaf kartotekowych znajdującą się w naszej ofercie są szafy do samodzielnego montażu „SERIA A”. Występują w trzech wersjach – dwu, trzy i czteroszufladowej. Szafy kartoteczne służą do przechowywania dokumentów formatu A4 w teczkach zawieszkowych oraz świetnie sprawdzają się jako szafki do przechowywania segregatorów i biurowych drobiazgów.

 Atutem prezentowanych szaf kartotekowych jest możliwość wniesienia do pomieszczenia poszczególnych elementów i złożenia szafy w docelowym miejscu. Czas samodzielnego montażu szafy czteroszufladowej wynosi około 45 minut. Na życzenie klienta możemy dokonać montażu szafy i wysłać ją w całości jako gotowy do użytkowania produkt.

 

Korpus szafy oraz szuflady wykonane są ze stalowej blachy, zabezpieczonej przed korozją.

Wszystkie szuflady blokowane centralnym zamkiem kluczowym.

Specjalny mechanizm uniemożliwia wysunięcie kilku szuflad jednocześnie – wpływa to na zachowanie stabilności produktu i bezpieczeństwa użytkowników.

Szafa kartotekowa dostarczana w elementach do samodzielnego montażu jako jedna paczka lub jako złożony produkt na palecie.

Wszystkie elementy korpusu i szuflad pokryte są lakierem w kolorze szarym RAL 7035 idealnie komponującym się z każdym wnętrzem.

Czytelna ilustrowana instrukcja montażu, wkręty, prowadnice szuflad oraz elementy mechanizmu blokującego wraz z zamkiem dołączone do zestawu. W celu samodzielnego montażu niezbędny jest wkrętak gwiazdkowy, który nie stanowi wyposażenia szafy.

 Wysuw szuflady 416 mm.

 Długość użytkowa szuflady 445 mm

 Głębokość szafy z wysuniętą szufladą wynosi 896 mm.

 Szafa na cokole 30 mm.

 

Nazwa  Ilość szuflad (szt.) Ilość  rzędów w szufladzie (szt.) Max. wym. dokumentu (mm) Wymiary zewnętrzne (mm) Waga (kg.)
wys. szer. gł. kg.
 Szafa A4 42 2 1 300x330 685 408 480 21
 Szafa A4 43   3 1 995 29
 Szafa A4 44   4 1 1305 38

 

 
 

 

Sejf do biura

Sejf biurowy na dokumenty

Sejf depozytowy z wrzutnią bębnową

Sejf depozytowy

   

Drzwi antywłamaniowe fornirowane

Drzwi antywłamaniowe 

Duże sejfy ogniotrwałe

   

Szafy metalowe

Kasy pancerne

   
Pobierz katalog KONSMETAL    (6,9 MB)
 
 Promocja !!!
  sejfy meblowe klasa S1
  sejfy na broń
  kasy pancerne

  sejfy ognioo dporne

PROMOCJA